Created by RoBin

Copyright 2018 KChDS

DZIAŁALNOŚĆ

 

Edukacja

Wydawnictwo

Federacja

 

 

 

 

 

ARCHIWUM

 

KONTAKT

 

       798 312 144

 

       sekretariat@kchds.pl

 

       43-300 Bielsko-Biała, 

       Cieszyńska 96        

 

 

WESPRZYJ NAS

 

 

 

 

 

O NAS

 

Kim jesteśmy

 

Zasady wiary 

 

Nasze zbory

 

 

AKTUALNOŚCI

 

Kalendarz

 

Galeria

 

 

 

NASZE MEDIA

 

 

 

Informator Kościelny

Drodzy Braterstwo

 

Jak wszyscy wiemy, w związku z ograniczeniami w życiu społecznym, jakich jesteśmy świadkami, zostaliśmy zmuszeni do ograniczenia naszej działalności religijnej w tradycyjnej formie. Dlatego postanowiliśmy zorganizować codzienny przekaz na YouTube, za pośrednictwem strony zboru Brenna. Ponieważ tego typu działalność jest czymś nowym, zależy nam na opiniach i informacjach odnośnie tej inicjatywy. Podzielcie się swoimi opiniami na ten temat, a jeśli znacie opinie innych osób, chętnie wysłuchamy również tych uwag. 

 

W Zborze Szczecińskim od początku obecnej sytuacji odbywają się nabożeństwa on-line.

Dołączyli do nich członkowie Zboru Połczyńskiego i Placówki Gorzów Wielkopolski.

 

W podobnej formie odbywają się również nabożeństwa w Placówce Tczew oraz Elbląg – Gdynia

 

W sobotę 25.04. rozpoczęły się nabożeństwa w Zborze Czeladź. W nielicznym gronie członków i przyjaciół, wielbimy Boga i krzepimy się Jego Słowem.

 

Zbór Poddębice wznowił również nabożeństwa sobotnie.

 

W Zborze Brenna wznowione zostały spotkania modlitewne w środy.

 

Dnia  28.03.2020 zmarł po długiej chorobie nowotworowej nasz brat w Chrystusie Karol Konieczny . Pogrzeb odbył się dnia  31.03.2020  w  miejscowości   Władysławów.  Na cmentarzu Słowem Bożym pocieszał brat M. Olczyk, a pieśnią usłużył J. Lewandowski. Całość organizacyjnie przygotował br. R. Stępień.

 

Planujemy zorganizować Całodzienne Nabożeństwo za pośrednictwem internetu dla całego Kościoła.

 

Z informacji przekazywanych w mediach wynika, że w tym roku będziemy zmuszeni zrezygnować z organizacji Kolonii dla Dzieci i Obozu dla Młodzieży. W najbliższym czasie prześlemy Wam w tej sprawie oficjalną informacje.

 

Jesteśmy wdzięczni wszystkim ofiarodawcom za przekazywane darowizny pieniężne i regularne wpłaty na konto Kościoła. Dzięki nim realizujemy i finansujemy na bieżąco naszą działalność. Jesteśmy przekonani, że wg opisanej w 2 Kor.9,6 zasady Bóg Wam będzie błogosławił, a kto sieje obficie, obficie też żąć będzie.

 

Z wiarą i nadzieją, kierujemy nasze myśli i modlitwy, by Dobry Bóg umożliwił nam działanie misyjne i duszpasterskie. W mocy Ducha Świętego kierujmy nasze prośby do Naszego Ojca w imieniu Jezusa Chrystusa o wsparcie i błogosławieństwo.

 

Bracia z Zarządu Kościoła

28 kwietnia 2020

KCHDS