1. pl
  2. en

KOŚCIÓŁ

CHRZEŚCIJAN

DNIA

SOBOTNIEGO

06 October 2019
Obserwuj nas na naszym mediach społecznościowych i bądź na bieżąco. 📲🖥💻🎧
 
Strona | https://kchds.pl
Spotify | Inspiracja Audio | https://spoti.fi/3ep6uWn
Spotify | Biblia Online | https://spoti.fi/2SoM3Az
Google Podcasts | http://bityl.pl/k2TIi
E-mail | sekretariat@kchds.pl
 
Kliknij subskrypcję oraz dzwonek i bądź z nami na bieżąco! Czeka nas wiele inspirujących materiałów.

Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie.
W ciągu ostatnich dni dotarło do nas sporo niepokojących informacji w związku z rozprzestrzeniającą się groźną odmianą wirusa. W całym kraju przybywa zakażonych, w wiele instytucji ogranicza działalność lub jest zamykana. 
Nabożeństwa i spotkania religijne organizowane przez nasz Kościół są obarczone zwiększonym ryzykiem. W związku z tym, Zarząd Kościoła zwraca się do Starszych Zborów i osób odpowiedzialnych na organizację zgromadzeń, aby podjęły świadome i odpowiedzialne działania, które pozwolą ograniczyć ryzyko zachorowania w wyniku infekcji. 
Jeśli będzie konieczne zawiesić organizację nabożeństw, proszę poinformować członków swoich zborów i placówek. Prosimy wziąć pod uwagę szczególnie osoby starsze, dla których obecny czas jest szczególnie niebezpieczny. Jeśli zajdzie potrzeba zawieszenia nabożeństw, proponujemy zorganizować alternatywne formy wspólnych rozważań słowa lub rozmów za pomocą telefonii lub internetu. 
Prosimy również o kontakt z braćmi usługującymi, którzy odwiedzają zbory, aby poinformować wcześniej o podjętych decyzjach. Nikt nie wie, co przyniesie nam najbliższy czas, ufamy jednak, nasza ufność i modlitwy, będą naszym wzmocnieniem w chwilach, gdy tak wielu ludzi ogarnia lęk i bezradność.
Ufamy, że Bóg, Którego wielbimy i pod Którego opieką pozostajemy, pobłogosławi nam w tym trudnym czasie. Powierzmy mu siebie i nasze rodziny w modlitwach i postach.
Wasi bracia z Zarządu Kościoła

 

Informacja w związku z zagrożeniem.

OUR MEDIA

HOME GROUPS

 

 

CONTACT

 

       798 312 144

 

       sekretariat@kchds.pl

 

       43-300 Bielsko-Biała, 

       Cieszyńska 96        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDIA

 

Inspiration

 

Lectures

 

Music

 

Audio Bible

 

 

 

 

Copyright 2018 KChDS