Witajcie,
 
Pragniemy Was zaprosić na kolejny Weekend Młodzieży, który odbędzie się w dniach 14-16 kwietnia 2017. Tym razem impreza odbędzie się w przepięknie położonym, atrakcyjnym obiekcie na Hali Boraczej niedaleko miejscowości Żabnica. Obiekt możecie zobaczyć tutaj: 

http://www.halaboracza.eu
http://halaboracza.pl
 
Impreza rozpocznie się w piątek po południu i potrwa do niedzieli. Będzie to okazja do wspólnego spędzenia czasu, studiowania Bożego Słowa, uwielbiania Boga w modlitwach i śpiewie. Nie zabraknie na pewno także wesołych zabaw, a być może przy dobrej pogodzie będzie można odbyć spacer po pięknej okolicy.
 
Zasady zgłaszania są następujące:
 
1. Wejść na stronę: https://zgloszeniakchds.azurewebsites.net/
2. (WAŻNE!!) Przeczytać dokładnie informacje tam się znajdujące
3. Zgłosić się za pomocą obecnego na stronie formularza. UWAGA - proszę nie podawać fikcyjnych adresów mailowych - w razie konieczności, nie będziemy mieć możliwości kontaktu z Wami. Możecie nie otrzymać ważnej informacji od nas! Adres mailowy nie musi należeć do osoby, która jest zgłaszana, ale ważne jest, żebyśmy jakiś kontakt zwrotny mieli! Proszę także podać taki adres, który faktycznie jest regularnie sprawdzany.
4. (BARDZO WAŻNE - bez tego punktu zgłoszenie będzie nieważne) Najpóźniej następnego dnia roboczego po zgłoszeniu należy wykonać przelew. Kwota i numery konta podane są w informacjach na stronie. 

UWAGA! W tym roku zmienił się numer konta (oraz kod BIC/SWIFT dla osób wpłacających z zagranicy)! Nowe konto podane jest na stronie ze zgłoszeniami.
 
Zgłoszenia przyjmujemy do 31 marca.

Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie życząc wielu Bożych błogosławieństw na każdy dzień Waszego życia.

W imieniu Rady Młodzieży i organizatorów

Borys